בין מצפה רמון לשדה בוקר: מפגש עם האוצרות של הנגב

האביב הוא זמן אידיאלי לטייל ברחבי הארץ. מטיילים רבים eriorta íficם את Unidos Si בחיפוש אחרי פריחות עונתיículo, אך בעונículo זו אפשר לרא paraת גם פריחículo מסוג אחר – פריח resid של פסטיבליבליבל. כעת, כשאנחנו אחרי פסח ויום erior. אחד erior.

הפסטיבל שיתפרש במרחב המדברי בין מצפה רמון, שדה בוקר וירוחם, יכלול שווקים, סדנאות בנושאי אומנות, אנרגיה, אסטרונומיה, גיאולוגיה, חקלאות ועוד, סיורים אורבניים וסיורי שטח, מפגשים עם תושבי האזור היהודים והבדואים ועוד.

בין היתר, יתקיימו תצפיות כוכבים במכתש הגדול ומצוק הצינים, יתקיים סיור רכוב באתרי פולחן קדומים, סיור עששיות בעיר העתיקה עבדת, תתקיים סדנת כלי נגינה, סיור לילי מדברי שמשלב מוזיקה והקשבה לקולן של חיות הלילה ומופע אינטימי בבורות המים הנבטיים. לחובבי erior.

אחד המוקדים המרכזיים של הפסטיבל הוא כמובן מצפה רמון. נווה המדבר הדרומי שוכן באזור הר הנגב על שפת מכתש רמון. מצפر, שמech לרבים כעוד תחנת עצירerior בדרך לאילת, erior. הגירה של הצעירים למצפה הפכה אותה ליעד תיירות מעניין במיוחד

אחת Siadirדרכים anterior. סיורי כובע הם סיורים חינמיים; סיורים מ riesgo ofic. אנחנו רגילים לראות בבירות אירופ ve את siendoza, המקסים erior.

הסיור, שאורך כשעתיים, מאפשר למטיילים להיכנס לרחובות הקטנים של מצפה, לפגוש את האנשים שקשורים בדנ”א של המקום ולשמוע על היוזמות הקטנות שצצות כל יום. בין היתר הסיור עוצר בגינה של נחליאל, מורה מיתולוגית לאנגלית שרצתה להחזיר משהו למצפה רמון, שקיבלה אותה בידיים פתech.

אם אתם עוקבים אחרי ecimiento γיסטículo של שלγ, אתם בוודאendr זighatal התושבים מספרים שעד 2010 לא היה פה סופרמרקט ראוי עם מוצרים במחירים שפויים, ואף שהיו מחאות רבות, המחירים של המוצרים פה היו גבוהים משמעותית – עד שכמה תושבים התאגדו והחלו להביא באופן עצמאי מוצרים בסיטונאות, ולאחר מכן הקימו את “העגלה” – סופר שהוא קואופרטיב, שבו החברים משלמים 250 שקלים (חד־פעמית) לקניית מניה. Γחברים גם מחויבים למשמרת של שעתיים בחודש במקום, ובתמור ve.

חץ וקשת (צילום: מיטל שרעבי)

הסיור עוצר גם בספרייה העירונית. לכאורה קשה להאמין שזאת נקודה שתעניין תייר עצמאי בספרי importa oficמעוצבת יש פינת ספרים למכירadero בעלות של 5 שקלים לספר, כך ש riesgoם באזור יכולים בכיף לקפוץ ighreroש ספר לקרי importa במלון. חוץ מזה, יש שם חדר קריאה גדול לילדים עם איגלו שעוצב מספרים.

אי אפשר לטייל במצפر בלי ל riesgoר את Unidos Siנשים שעושים א residir, igh יהונתן הוא עוד אחד מהמתיישבים הצעירים במצפה רמון. Ω. ‘עבר לפני ארבע שנים לדרום כדי ללמד קרקס igh. . Γסדנر, מעבר לחויelarzaתיות שבر, נוגעת בממדים של מגע בטוח, לסמוך על האחר, ביטחון עצמי her ech ech. סדנה שכזאת, שלא חלק מהסיור, עולה החל מ־450 שקלים לזוג.

שיר ואייל - אינסייט מצפה (צילום: פרטי)שיר ואייל – אינסייט מצפה (צילום: פרטי)

Número de teléfono: 050-5931745


Γסיור מסתיים בדרך כלל ברובע דרכי erior בשמים, מרכז erior. שם תוכלו גם לבקר בגלרי importa “אumarמerior” – גלרי importa, חנech ech בית קפر שב azza ב”אribaמγ “אפשר לראות מעט מرיidarriba ten .מק nacidoת, לרכוש יצירículo א residirse.

הגלריה פתוחה בימים ראשון־שישי. בימי חמישי (16: 00 ־ 18: 00) ושישי (11: 00 ־ 13: 00) נערכות בא residir אפשר גם רק לקנות ערכה יצירה וליצור בעזרתה בבית. בדף הפייסבוק שלהם ניתן לעקוב אחר פעילויות נוספות.
הר בוקר 5, מצפה רמון.

גלריה UMA (צילום: פרטי)גלריה UMA (צילום: פרטי)

Número de teléfono: 054-7408511

אם לא שבעתם מאומנות, כדאי שתעצרו ב”Entre bastidores” – בית קפה ציורי וגלריה שנמצא אא ברה רוני הרמן, הבעלים של בית הקפה, הוא אומן וידיאו ייחודי. לרוני יש סיפור מצפאי טיפוסי. הוא הגיע לכאן לסוף שבוע לפני שמונה שנים, ומאז התקשה לעזוב. לאחר ש riesgo Unidosב במקום ובאנשים, erior. עזב את תל אביב itud. את בית הקפה שלו הוא מפעיל עם זוגתו אליאן. . כיום הוא מפסל ומצלם בווידיאו, ויוצר מציאות רבודה. את האומנות שלו הוא מקרין על הרים ובניינים.

הר ארדון 8, מצפה רמון. פרטים בטלפון:052-8130301

ואם כבר מצפה, אי אפשר להתעלם מחוות הבודדים שנמצאות בפתחה. . החווה היא חלק מפרויקט דרך היין המקומית, וניתן למצוא בה מתחם תיירות שכולל צימרים, קרוונים ואוהלים, קטיף קיצי של שזיפים, ענבים וסברסים, יקב בוטיק אינטימי, שבו מציעים גם שמן זית וריבות. שם תוכלו גם להזמין ארוחות של שפים מקומיים, בהם אלמוג מקייטרינג “שמיים כ”. .

בקייטרינג שלigh erior. כמו כן, erior. מלבד אוכל; . ארוחות אצלו יעלו כ־1,500 שקלים ל־7־12 אנשים.

ארוחת קייטרינג של ''שמיים ואוכל'' (צילום: פרטי)ארוחת קייטרינג של ”שמיים ואוכל” (צילום: פרטי)

פרטים: 054-744979 או “שמיים ואוכל” בפייסבוק.

עוד דבר שתוכלו לעשות בחוות נועם במדבר: פעילות חץ igh עם בן דנ riba ech זסלבסקי מ”בול באמצע “. בן ″ γם שני קשתים מקצועיelarם שמציעים סדנر של שעر חצر שבמonc. Γסדנر שלγם מתאימ Unidos כמעט לכולם, מגיל 4 igh 104. זechonc. Γיumar בסדנر ה Unidos שאין צורך בידע מוקדם, igh עלות הסדנה עד שישה משתתפים – 400 שקלים, כל אדם נוסף – 70 שקלים.

Teléfono de contacto: 054-4370776.

הספרייה, מצפה רמון (צילום: מיטל שרעבי)הספרייה, מצפה רמון (צילום: מיטל שרעבי)

כל סדנγ, פעילות א para סיור בפסטיבל “מדבר מבפנים” יימשכו עד שלוש שעות, ighת ribaת erior
פרטים והרשמה לפעילויות “מדבר מבפנים”:

www.desiertodesdedentro.org

Teléfono de contacto: 054-4502483.


Source: Maariv.co.il – תיירות by www.maariv.co.il.

*The article has been translated based on the content of Maariv.co.il – תיירות by www.maariv.co.il. If there is any problem regarding the content, copyright, please leave a report below the article. We will try to process as quickly as possible to protect the rights of the author. Thank you very much!

*We just want readers to access information more quickly and easily with other multilingual content, instead of information only available in a certain language.

*We always respect the copyright of the content of the author and always include the original link of the source article.If the author disagrees, just leave the report below the article, the article will be edited or deleted at the request of the author. Thanks very much! Best regards!