עיסאווי פריג’: “נפתלי בנט התעורר אחרי הכאפה מסילמן, עבאס אמיץ”

השר לשיתוף פעולה אזורי עיסאווי פריג’ . הוא אמר באירוע שבתרבות בחולון: “אני נמצא בקשר עם שמרית (מאיר) ואנחנו מדברים כל הזמן. התפטרות של אחד המקורבות לראש הממשלה לא עומדת בחלל האוויר, ומבלי להתייחס לחילוקי דעות – זהו אחד מהסימנים לפיהם אנחנו מתקרבים לבחירות”.

“ברגע שאתה מתחיל לחשוב על קמפייני הבחירות, אתה צריך את הפוליטיקאים והיועצים שרצת איתם בעבר – לידך”, הוסיף השר, “העובדה שאתה מתחיל להתמקד בכיוון, היא סימן שהראש שלך נמצא בקמפיין בחירות, ולא בעשייה”.

בהמשך erior. “Ωתנ dormלechת Ωמשטרر בررechidamenteidamente ‘

Γשר הזכיר את erior. Γecc משיך ותículo: “אני לא מצליח ל dom. Joven את erior

Γלeccículoת erior

ST. הוא מנה את שמות המפלגו, ובתגובה לאזכור שמו מפלגת ישראל ביתנו, הוא נשאל על חבר הכנסת אלי אבידר, שהביע לא פעם התנגדות למהלכים השונים, ואמר: “אם תזכירו לו את ביבי פעמיים – הוא יחשוב פעמיים, אחרי שנים על גבי שנים שהוא בהפגנות” .

הוא החמיא למהלכים האחרונים במפלגת ימינה, וציין כי התפטרותו של מתן כהנא מתפקיד שר הדתות, וחזרתו לתפקיד ח”כ – כדי להוביל להדחת יום טוב כלפון – היא “מהלך אמיץ, מנהיגותי ופוליטי”. לדבריו, הדבר מוכיח שבנט התעורר אחרי הכאפה שחטף מעידית סילמן .

השר מתן כהנא בוועדת הכנסת (צילום: מרק ישראל סלם)

. “לאף חבר כנסת ערבי לא היה בחיים את האומץ הציבורי לעשות את מה שהוא עשה – מהלך שאינו יודע את תוצאותיו”, הסביר, “אתם יודעים מה הוא עובר בחברה הערבית? אפילו יחיא סינוואר מאיים עליו”. הוא הוסיף: “עבאס ביצע מהלכים פורצי דרך והלוואי שהייתי הוא”.

“בהיותי שר בממשלה אני סובל כמו שלא סבלתי בחיי – משפחתי ואני מקבלים מהחברה הערבית ומהרשימה המשותפת המון קללות והשמצות”, הוסיף, “כל בוקר מחדש אשתי שואלת ‘למה אתה צריך את זה? אנחנו משפחה מסודרת ואין לנו בעיה. מאז שנהיית חבר כנסת מצבינו הכלכלי רק ירד’. אני סובל, אבל רואה את תפקידי בממשלה הזו כערבי וכישראלי -ת”.


Source: Maariv.co.il – פוליטי – מדיני by www.maariv.co.il.

*The article has been translated based on the content of Maariv.co.il – פוליטי – מדיני by www.maariv.co.il. If there is any problem regarding the content, copyright, please leave a report below the article. We will try to process as quickly as possible to protect the rights of the author. Thank you very much!

*We just want readers to access information more quickly and easily with other multilingual content, instead of information only available in a certain language.

*We always respect the copyright of the content of the author and always include the original link of the source article.If the author disagrees, just leave the report below the article, the article will be edited or deleted at the request of the author. Thanks very much! Best regards!