Bella Hadid v kampani Swarovski přináší jiskřičku navíc

foto: se svolením Swarovski

Renomované fotografické duo Mert & Marcus zachytilo krásnou Bellu Hadid na dynamických, za nás možná až lehce dramatických snímcích, v kolekci šperků, kterou navrhla kreativní ředitelka Giovanna Engelbert. Brunetka, jež je nyní ambasadorkou značky, představuje v šesti různobarevných stylech šperky Swarovski.

Žlutá vyznačuje sportovního ducha, růžová sladkou vášeň, zelená je prostě cool, modrá bohémská, metalická odráží určitý pohled slunce a průzračně bílá je ledová i krásná v jednom. Modelka je na snímcích okouzlující. Šperky jsou na Belle vyfoceny v osmiúhelníkových rámech, které představují design značky.

„Swarovského velmi dobře znám. Je to opravdu nadčasová a ikonická značka. Miluji jejich nové kolekce a to, co značka dělá, zejména poslední dva roky pod kreativní vizí Giovanny a skutečně vidím Swarovski jako značku současných šperků budoucnosti. Jsou o výrazu a oslavě individuality – Swarovski oslavuje všechny lidi a myšlenku moderního glamouru, a to miluji,“ svěřila se ke kampani Bella Hadid.

foto: se svolením Swarovski

K oslnivým kouskům oblékla výběr džínových a crop topů, ale i topů na jedno rameno. Bella Hadid působí v každém záběru skvěle, a od sportovních, přes okouzlující až po cool a boho chic. Obrázky odrážejí všestrannost každého z návrhů.

„Dnes jsou křišťály dynamickou součástí našeho každodenního šatníku: možnost, jak podtrhnout váš individuální styl způsobem, který může být jak ležérní, tak propracovaný. Bella je dívka z plakátu pro tento stav mysli,” říká Giovanna Engelbert, kreativní ředitelka Swarovski.

Kompletní galerii fotek Swarovski kampaně s modelkou Bellou Hadid si můžete prohlédnout v naší galerii.


Source: MODA.CZ – Pánská móda, dámská móda a vše ze světa módy by www.moda.cz.

*The article has been translated based on the content of MODA.CZ – Pánská móda, dámská móda a vše ze světa módy by www.moda.cz. If there is any problem regarding the content, copyright, please leave a report below the article. We will try to process as quickly as possible to protect the rights of the author. Thank you very much!

*We just want readers to access information more quickly and easily with other multilingual content, instead of information only available in a certain language.

*We always respect the copyright of the content of the author and always include the original link of the source article.If the author disagrees, just leave the report below the article, the article will be edited or deleted at the request of the author. Thanks very much! Best regards!