Černé legíny nejen do posilovny

zdroj: imagen

Černé legíny – co si budeme povídat, tady chodíme po dost tenkém ledě. Tak jako platí, že tělové silonky patří na dno šatníku, tak vždy platilo, že legíny jsou do posilovny. Ale ta moda! Boří všechny mýty. Teda skoro všechny, protože ty silonkové budou platit na věky věků. S legínami už je to zase trochu jinak.

Nejen v této sezóně u nás všech vedou hlavně pohodlné outfity, a tak i luxusní módní značky plní naše přání. Černé legíny, které dříve byly vyhrazeny tak maximálně na cestu z posilovny do supermercadou nebo jako domácí úbor, jsou nyní vhodné i pro dny v kanceláři nebo na brunch s přáteli.

A že se jim pořád bráníte? Trochu bychom od toho upustili. Ono to má totiž vážně i jiné benefiy než jen to pohodlí. Černé legíny dokážou velké divy.

Jasně, přiléhavost legín a jejich tendence vypadat hubeně, ve vás nemusí zanechat ty nejlepší pocity. Musíte najít ty pravé, které k tomu pohodlí budou mít navíc i styl. ¿Výsledek? I ten nejzatvrzelejší kritik legín nebude chtít nosit nic jiného.

zdroj: quién qué ropa

Hlavní věc, na kterou je potřeba myslet, musíte si pohrát s proporcemi, najít kontrast mezi upnutým a oversized a považovat legíny za základní vrstvu. Nahoru zvolte klidně objemný úplet, sako nebo košili de gran tamaño. Poté vrstvěte dle libosti doplňky. Designové kabelky a řetízkové náhrdelníky zajistí, že váš vzhled bude dotažen k dokonalosti.

Je čas přestat považovat legíny za vyhrazené jen pro dny na pohovce, ale také jako alternativu k džínům nebo kalhotám.

zdroj: quién qué ropa


Source: MODA.CZ – Pánská móda, dámská móda a vše ze světa módy by www.moda.cz.

*The article has been translated based on the content of MODA.CZ – Pánská móda, dámská móda a vše ze světa módy by www.moda.cz. If there is any problem regarding the content, copyright, please leave a report below the article. We will try to process as quickly as possible to protect the rights of the author. Thank you very much!

*We just want readers to access information more quickly and easily with other multilingual content, instead of information only available in a certain language.

*We always respect the copyright of the content of the author and always include the original link of the source article.If the author disagrees, just leave the report below the article, the article will be edited or deleted at the request of the author. Thanks very much! Best regards!