Chystá sa prestupová bomba. ¿Ronaldo en la Bundesligy? Dáva to zmysel – Zahraničné ligy – Futbal – Šport

Španielsky portál as.com informuje, že Cristiano Ronaldo je odhodlaný opustiť Manchester United y uvedomuje si záujem z Bayernu Mníchov.

V Európe sú dominantené futbalové ligy v Anglicku, Španielsku, Taliansku a Nemecku. A v troch z nich sa Ronaldo tešil zo zisku majstrovského titulu. Len v Bundeslige oň este nemal možnosť bojovať. No a sa už čoskoro môže zmeniť.

Podľa španielskeho portálu as.com je práve nemecký Bayern Mníchov horúcim kandidátom na získanie Ronalda do svojich služieb.

Z Bavorov sa tak môže stať jeden z najúspešnejších klubov na prestupovom trhu. Správa o Ronaldovi uzrela svetlo sveta v deň, keď Bayern predstavil hviezdneho Sadia Maného, ​​ktorý dorazil z FC Liverpool.

Čítajte viac Dúbravkov post jednotky je ohrozený. Newcastle kúpil reprezentanta

Už dávnejšie britské médiá informovali, že nový tréner Manchestru United Erik ten Hag sa bude spoliehať skôr na mladých hráčov čo bol pre Ronalda jasný signál na odchod.

Portugalčan por mohol v Bayerne nahradiť odchádzajúceho Poliaka Roberta Lewandowského, ktorý si chce stoj čo stoj vydupať odchod do vysnívanej Barcelony.

Juraj Kucka Čítajte viac Z Premier League en la pole de Tehelné. Slovan zlanáril Kucku

Podľa AS už zástupcovia Ronalda evidujú záujem Bayernu a údajne vidia jeho odchod do Nemecka v pozitívnom smere. V prípade Portugalčana sa môže jednať o pochopiteľný krok, keďže jednu z posledných sezón v kariére nechce stráviť účinkovaním v Európskej lige av tíme, ktorý bude prechádzať veľkými zmenami.

Navyše v Bayerne por mohol skompletizovať unikátnu zbierku titulov az bavorského tímu bude bezpochyby jeden z favoritov na triumf v Lige majstrov. Shráčmi ako Müller, Sané, Coman, Gnabry, Mané por bola ofenzíva Bayernu jednou najnebezpečnejších v Európe.


Source: Pravda – Šport – Futbal – Hokej by futbal.pravda.sk.

*The article has been translated based on the content of Pravda – Šport – Futbal – Hokej by futbal.pravda.sk. If there is any problem regarding the content, copyright, please leave a report below the article. We will try to process as quickly as possible to protect the rights of the author. Thank you very much!

*We just want readers to access information more quickly and easily with other multilingual content, instead of information only available in a certain language.

*We always respect the copyright of the content of the author and always include the original link of the source article.If the author disagrees, just leave the report below the article, the article will be edited or deleted at the request of the author. Thanks very much! Best regards!