Fotbalisté Plzně po zápase s Baníkem převezmou mistrovský pohár


Actualización: 15.05.2022 01:03

Praha – První fotbalovou ligu zakončí tři zápasy 5. kola nadstavbové skupiny o titul. Viktoria Plzeň se utká s Baníkem Ostrava a po zápase na domácím stadionu převezme mistrovský pohár, který si zajistila už ve středu výhrou nad Hradcem Králové. Západočeši slaví první titul po čtyřech letech a celkově šestý v historii.

Slavia, která ztratila naději na obhajobu středeční remízou 1:1 v Ostravě, uzavře soutěž pražským derby proti Spartě. Letenské povede podruhé dosavadní kouč rezervy Michal Horňák, který nahradil v pondělí odvolaného Pavla Vrbu. Slovácko přivítá Hradec Králové a bude to pro něj zároveň generálka na středeční odložené finále poháru se Spartou.

Všechny tři dnešní zápasy mají jednotný výkop v 17:00.


Source: České noviny – hlavní události by www.ceskenoviny.cz.

*The article has been translated based on the content of České noviny – hlavní události by www.ceskenoviny.cz. If there is any problem regarding the content, copyright, please leave a report below the article. We will try to process as quickly as possible to protect the rights of the author. Thank you very much!

*We just want readers to access information more quickly and easily with other multilingual content, instead of information only available in a certain language.

*We always respect the copyright of the content of the author and always include the original link of the source article.If the author disagrees, just leave the report below the article, the article will be edited or deleted at the request of the author. Thanks very much! Best regards!