Nová akademie broušení UNITED GRINDING a TITANS of CNC

United Grinding a Titans of CNC, výrobní skupina výrobců dílů, vlivných osobností a pedagogů, spolupracují na spuštění zcela nové Akademie broušení. Stejně jako stávající akademie Titans pro obrábění a letecký průmysl bude i Grinding Academy nabízet bezplatné kurzy en línea, které vyučují a školí novou generaci obráběčů. Přesnost a kvalita, kterou umožňuje CNC broušení, je něco, o čem by mělo vědět více výrobců.

Akademie představí veškerou tuto sílu a potenciál a zároveň naučí účastníky, jak ji využít.

Skromné ​​začátky TITANS of CNC – osamělá dílna v Kalifornii – se rozrostly v první světovou CNC vzdělávací platformu, kterou uznávají inženýři, obráběči, fandové, studenti a pedagogové po celém světě. S více než milionem sledujících na sociálních sítích, včetně Facebooku, YouTube, LinkedIn y TikToku, se Titans of CNC stala důvěryhodným hlasem ve výrobě.

V Titans of CNC jsou vděční za partnership, jako je United Grinding, jejíž prvotřídní vybavení a filozofie spolupráce umožňuje dělat to, co dělají, tedy vzdělávat a inspirovat každého, kdo má vášeň pro výrobu. Akademie broušení naučí studenty celé spektrum broušení od základů až po hotové díly a výukový program, který je na stránkách grindacademy.combude vždy 100% zdarma.

Titans of CNC má ve své dílně v Texasu čtyři stroje United Grinding – profilovou brusku Blohm Planomat XT, brusky na kulato Studer favorit a Studer S41 a nástrojovou brusku Walter Helitronic Vision 400 L. Tyto stroje budou prvními nástroji, které budou použity k vytvoření obsahu pro Academia de Molienda.

Brusičská akademie zahajuje v červnu 2022. Více informací o všech vzdělávacích iniciativách společnosti Titans of CNC najdete na stránkách grindacademy.com. Kompletní nabídku strojů a další informace o partnerství společností United Grinding a Titans of CNC naleznete na titansforgrinding.com.


Source: Aktuality – 2D a 3D CAD Design Software by www.cad.cz.

*The article has been translated based on the content of Aktuality – 2D a 3D CAD Design Software by www.cad.cz. If there is any problem regarding the content, copyright, please leave a report below the article. We will try to process as quickly as possible to protect the rights of the author. Thank you very much!

*We just want readers to access information more quickly and easily with other multilingual content, instead of information only available in a certain language.

*We always respect the copyright of the content of the author and always include the original link of the source article.If the author disagrees, just leave the report below the article, the article will be edited or deleted at the request of the author. Thanks very much! Best regards!