Qualcomm Snapdragon X70 con 8,3 Gbps en mmWave

Módem Qualcomm Snapdragon X70 5G se dočkal několika vylepšení, které por měly posunout jeho schopnosti o něco dál. Už základní architektura poskytovuje např. AI Suite, Ultra-Low Latency Suite, PowerSave Gen3, samostatné mmWave nebo agregaci Sub-6GHz. Nově se tu ale objeví technologie Transmisión inteligente 3.0, která dovoluje využívání 2G-5G, mmWave y nově také Wi-Fi (desde Wi-Fi 6 přes 6E až po 7) a Bluetooth. Para zvyšuje pokrytí, spolehlivost a rychlosti napříč mobilními sítěmi, Wi-Fi a Bluetooth.

Modem umí využívat i výhradně mmWave datavé spojení při rekordně vysokých rychlostech bez agregace s dalšími technologiemi (např. výpomocí pásem ze sub-6GHz). Agregací výhradně mmWave kanálů, a to 8×100MHz (8CC) ve 26GHz pásmu n258, se Qualcommu povedlo dosáhnout přenosové rychlosti 8,3 Gbps. Podle jeho slov de tak 2hodinový film v rozlišení 4K mělo zařízení stáhnout za pouhých 34 sekund. Tohoto výsledku se povedlo dosáhnout v laboratořích v San Diegu.

Qualcomm Snapdragon X70 5G

Zkoušelo se ale dosáhnout vysokých výsledků také na sub-6GHz. Agrega que pasará de 2,5 GHz (n41) a 3,7 GHz (n77) a 3×TDD (100+90+100MHz) a 6,0 Gbps. V tomto případě de onen film zabral 48 sekund. I to je excelentní výsledek. Předpokládá se, že první mobilní zařízení s modemem X70 se objeví koncem letošního roku.


Source: Svět hardware by www.svethardware.cz.

*The article has been translated based on the content of Svět hardware by www.svethardware.cz. If there is any problem regarding the content, copyright, please leave a report below the article. We will try to process as quickly as possible to protect the rights of the author. Thank you very much!

*We just want readers to access information more quickly and easily with other multilingual content, instead of information only available in a certain language.

*We always respect the copyright of the content of the author and always include the original link of the source article.If the author disagrees, just leave the report below the article, the article will be edited or deleted at the request of the author. Thanks very much! Best regards!