Seçili ADATA Ürünlerinde Mayıs Fırsatları Başladı

ADATA, kullanıcılara seçili ürünlerini avantajlı fiyatlardan alma şansı sunuyor. Mayıs ayı sonuna kadar sürecek olan kampanyada kullanıcılar, ADATA ürünlerine %20’ye varan indirimlerle sahip olabilecekler.

SSD primero

Kampanyanın yıldızı 2TB SX8200 modeli, 3500MB okuma ve 3000MB hızıyla hem oyunlarda hem de iş uygulamalarında ideal performansı sunuyor. Sinerji’de 20 mayis’a kadar devam edecek kampanyadan faydalanarak ürüne %8 indirimle sahip olmak için kampanya sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

XPG’nin 3D NAND Flash yongalar kullanılarak üretilen SX8100 PCIe Gen3x4 SSD modeli, 3500MB’a varan okuma ve 2400MB’a varan yazma hızlarıyla grafik profesyonellerine arzuladıkları performansı vadediyor. Ürün sahip olduğu teknolojiler sayesinde yüksek performans, uzun ömür ve verileri daima güvende tutan bir kullanım vadediyor. SLC ön belleği ve DRAM ön bellek tamponuyla yüksek performans sunan SSD’nin 4 TB’a varán kapasite seçenekleriyle bulmak mümkün. Inventus’ta 20 Mayıs tarihine kadar devam edecek kampanyada urúne %20 indirimle 913 TL’ye sahip olabilirsiniz. Kampanyaya şuradan ulaşabilirsiniz.

Kampanyanın bir diğer cazip ürünü olan SU650, özellikle performans artışı için geleneksel HDD’lerden SSD’ye geçen kullanıcılar için uygun fiyatli bir çözüm sunuyor. 120 GB y 480 GB arasında değişen depolama kapasiteleriyle, daha fazla verimlilik ve güvenilirlik için 3D NAND Flash kullanan SSD, gelişmiş teknolojileri sayesinde, yüksek okuma/yazma performansı sağlar ve HDD’lere kıyasla daha az güç tüketir. Dobladillo dizüstü hem de masaüstü bilgisayar ile uyumlu olan 120GB’lık ürünü, 28 Mayıs’a kadar Hepsiburada’nın %9 indirimiilo 319 libras esterlinas‘ye satın almak mümkün.

GamingGenTr‘de devam eden kampanyada ise 1800MB’a kadar okuma ve 1200MB’a kadar yazma hızına sahip ADATA SWORDFISH 250 GB SSD son derece cazip bir fiyatla kullanıcılarla buluşuyor., Şıklığı ve stilinin yanında uygun fiyatıyla da öne çı %20 individual 449 TL fiyatıyla, kaçırılmayacak bir fırsat sunuyor. 30 Mayıs’a kadar devam edecek kampanyaya ulaşmak için buraya tiklayabilirsiniz.

Interruptor rojo SUMMONER Klavye

ADATA’nın Mayıs kampanyası kapsamında indirimli fiyattan kullanıcılara sunduğu son ürünse XPG SUMMONER mekanik oyuncu klavyesi. Cherry MX Red tuş anahtarlarına sahip olan bu klavye hem oyun oynarken hem de günlük kullanımda kusursuz bir deneyim yaşatıyor. XPG SUMMONER gaming klavyeye, 27 Mayıs’a kadar devam edecek kampanya ile Incehesap üzerinden %28 individual 1250TL‘ye sahip olmak mümkün.


Source: Technopat by www.technopat.net.

*The article has been translated based on the content of Technopat by www.technopat.net. If there is any problem regarding the content, copyright, please leave a report below the article. We will try to process as quickly as possible to protect the rights of the author. Thank you very much!

*We just want readers to access information more quickly and easily with other multilingual content, instead of information only available in a certain language.

*We always respect the copyright of the content of the author and always include the original link of the source article.If the author disagrees, just leave the report below the article, the article will be edited or deleted at the request of the author. Thanks very much! Best regards!