Svatební obleky 2013 — LUXURYMAG

Někteří muži se při oblékání do pánského obleku cítí jako ryba ve vodě a někteří považují nutnost použití obleku za utrpení. Tak či tak jej muži jednoznačně oblékají při jedné z nejdůležitějších životních událostí – v den svatby. Ženich i svatebčané v duchu tradice dodržují jakýsi svatební código de vestimenta. Mimo klasického obleku se stále častěji objevují na svatbách smokey a fraky. Jako součást obleku de neměla chybět vestička. Svatební obleky působí stabilním rázem a mnozí se domnívají, že v sobě nenesou módní trendy. Opak je pravdou a i pánský oblek zaznamenává obměny, i když někdy pouze v nepatrných detailech.

„Zaznamenali jsme ohromný nárůst zájmu o pánské obleky v lesku. Působí velmi elegantně as výraznou kravatou či košilí vytvoří perfektní kombinaci. V současné době jednoznačně vedou šedé obleky v lesku,“ říká majitelka Svatební agentury Amoroso Michaela Fridrichová.

Ženiši se také nebojí zvolit světlý oblek v klasické bílé barvě nebo béžové. Tyto odstíny jsou typické především pro svatby konané venku. Bílá barva patří celkově mezi top barvy léta 2013 a není vůbec velkým překvapením, když se objeví nevěsta v rudých šatech a ženich v bílém obleku.

Kdo se nebojí experimentovat, bude potěšen nabídkou originálních pánských obleků – na příklad s punkovými prvky nebo v netradičním sametovém provenení. V zahraničí jsem se setkala s pánskými obleky v jedinečné královské modři i se zlatým oblekem prošívaným jemně zlatou nití v pravidelných proužcích.

U nás doporučuji navštívit obchody tm lewin, které ukrývají klasické i jedinečné obleky v dobře padnoucích střizích s vysokou kvalitou. Personál je perfektně vyškolen a dokáže vám pomoci vybrat ten správný oblek. Obleky TM Lewin jistě užijete i na běžné nošení, obzvláště pokud je oblek každodenním společníkem v pracovním životě.

Ke svatebnímu obleku je velmi důležité vybrat košili a kravatu. Barva se vybírá nejčastěji podle celkové barvy svatby a tedy i podle kytice nevěsty.

Zdroj: www.milanoo.com , www.tmlewin.cz pensar


Source: LUXURYMAG. Móda a módní trendy. 2018. by www.luxurymag.cz.

*The article has been translated based on the content of LUXURYMAG. Móda a módní trendy. 2018. by www.luxurymag.cz. If there is any problem regarding the content, copyright, please leave a report below the article. We will try to process as quickly as possible to protect the rights of the author. Thank you very much!

*We just want readers to access information more quickly and easily with other multilingual content, instead of information only available in a certain language.

*We always respect the copyright of the content of the author and always include the original link of the source article.If the author disagrees, just leave the report below the article, the article will be edited or deleted at the request of the author. Thanks very much! Best regards!