To pravé letní osvěžení! – Lindex plavky 2013 — LUXURYMAG

Značka, jejíž tváří pro letošní letní kolekci se stala krásná Penélope Cruztomar a je lindex. Určitě už jste se měli šanci vidět reklamní spot, který v tuto dobu vysílají všechny televizní stanice. Nejen letní de moda oblečení značka lindex nabízí. Jsou to i módní a slušivé damské plavky, které v jejích obchodech naleznete. Celá kolekce plavek lindex je pak dále rozdělena do menších podkolekcí.

Los 10 mejores de la piscina

První, se kterou můžeme začít, je Los 10 mejores de la piscina, kde je pro všechny slečny a paní připraven výběr toho nejlepšího. Nejsou a jen biquini, ale i plavky v celku. Mimořádné jsou například speciální bikiní tvarujícíjejichž spodní díl můžete nosit, jak jen budete chtít – jako plavky s 30 cm vysokým pasem, s ohrnutým lemem, anebo jako sukýnkou přes boky.

acebo y porqué

Jedna z nejpovedenějších kolekcí je acebo y porqué. Je skutečně plná letního elánu. Plavki v ní jsou tradiční v preppy barvách. Různé kombinace a různé vzory.

la Habana

Kolekce la Habana je naopak plná džungle a jasných barev. V plavkach la habana se budete cítit o něco více elegantněji. Jsou dokonale ženské. naleznete zde i de moda háčkované plavkykteré letos v létě, tak jako vše háčkované, budou extra v módě.

pop fluorescente

V plavkach z kolekce, která má legrační název pop fluorescentese budete cítit jako královna. biquini jsou laděny do sladkých barev jako je růžová, žlutá, meruňková či tyrkysová. Kolekce plavek Fluo pop nabízí dva letní de moda. Prvním z nich jsou plavky s třásněmikterými je doplněn většinou horní díl plavek a druhým trendem jsou plavky z flitrykteré se v záři slunce krásně třpytí a zaujmou určitě všechny v okolí.

colección negra

Určitě jste už zaregistrovali další módní hit léta 2013kterým je černá barva a to hlavně u playa. Většina módních značek si s modely černých plavek skutečně vyhrála. Stejně tak udělala i značka lindex. Horní díl bikin se dá dokonale kombinovat s jiným dolním dílem a zase naopak. Černé plavky mají určitě mnoho pozitiv. Nakonec je potřeba podotknout, že toto není zcela vše a kolekcí plavek 2013 značky Lindex je ještě o něco více. Vše si můžete prohlídnout v obchodech či na stránkách značky.

Zdroje: www.lindex.com


Source: LUXURYMAG. Móda a módní trendy. 2018. by www.luxurymag.cz.

*The article has been translated based on the content of LUXURYMAG. Móda a módní trendy. 2018. by www.luxurymag.cz. If there is any problem regarding the content, copyright, please leave a report below the article. We will try to process as quickly as possible to protect the rights of the author. Thank you very much!

*We just want readers to access information more quickly and easily with other multilingual content, instead of information only available in a certain language.

*We always respect the copyright of the content of the author and always include the original link of the source article.If the author disagrees, just leave the report below the article, the article will be edited or deleted at the request of the author. Thanks very much! Best regards!