Véčkový Samsung Galaxy Z Flip 3 podroben extrémním testům! Přežil?

  • Samsung nedávno uvedl do prodeje letošní skládací véčko Galaxy Z Flip 3
  • Nyní si ho vzal JerryRigEverything a otestoval jeho odolnost
  • Jak obstál skládací Galaxy Z Flip 3?

Samsung Galaxy Z Flip 3 byl v testu Zacka Nelsona ohnut na druhou stranu. Avšak nezničil se!

Samsung před měsícem uvedl na trh nástupce svých skládacích véček jménem Galaxy Z Flip 3 s cenou, která je nejnižší ze všech skládacích modelů v historii značky. Nyní si vzal véčko na paškál kanál JerryRigEverything a vyzkoušel vše možné i nemožné.

Z Flip 3 šel z extrému do extrému

Každé zařízení, které kdy JerryRigEverything otestoval, bylo podrobeno sérii zátěžových testů, například škrábání do displeje, opalování displeje zapalovačem i pokus o zlomení zařízení. Zach Nelson, probador zařízení na kanále JerryRigTodo, dospěl k závěru, že Galaxy Z Flip 3 je dostatečně tvrdý, zejména vzhledem k tomu, že se jedná o skládací zařízení.

Youtuber dokonce vystavil nové véčko ještě většímu prachu než u jiných zařízení. Když přišel čas na reverzní ohybový test, čili pokus o zlomení na druhou stranu, Flip 3 také obdivuhodně obstál a zůstal v jednom kuse, i přes silný tlak a sílu vynalozitženou přnži.

Na druhou stranu je stále poměrně snadné displej poškrábat úrovní tvrdosti 2, s hlubšími drážkami na úrovní 3. Tedy stále se jedná o relativně křehký AMOLED displej bez silné krycí vrst vrst.


Čtěte také: Samsung boří v předprodejích rekordy. Táhne víc Fold 3 nebo Flip 3?


Prueba odolnosti vůči žáru

Prueba odolnosti vůči žáru | foto: JerryRigEverything

Stále lepší než ostatní

I přes lehké nedostatky Galaxy Z Flip 3 stále obstál nad rámec očekávání, obzvláště v kategorii ohebných telefonů. Díky tomu má také Samsung prostor pro zlepšení av budoucnu nám určitě ukáže i lepší odolnost. Níže se můžete podívat na celé video, jak Zack z kanálu JerryRigEverything potrápil Samsung Galaxy Z Flip 3.

Myslíte si, že Galaxy Z Flip 3 obstál dobře? Koupili byste si ho třeba i kvůli této solidní odolnosti?


Source: Mobilizujeme.cz by mobilizujeme.cz.

*The article has been translated based on the content of Mobilizujeme.cz by mobilizujeme.cz. If there is any problem regarding the content, copyright, please leave a report below the article. We will try to process as quickly as possible to protect the rights of the author. Thank you very much!

*We just want readers to access information more quickly and easily with other multilingual content, instead of information only available in a certain language.

*We always respect the copyright of the content of the author and always include the original link of the source article.If the author disagrees, just leave the report below the article, the article will be edited or deleted at the request of the author. Thanks very much! Best regards!