Vlani mu zlyhalo srdce. Teraz ho môže nájsť aj pre Manchester United – Zahraničné ligy – Futbal – Šport

Anglický futbalový klub Manchester United absolvoval niekoľko kôl rokovaní s dánskym stredopoliarom Christianom Eriksenom.

, 03.07.2022 09:30

Podľa Daily Star sa obe strany dohodli už aj na splnení finančných požiadaviek hráča. Eriksen vydesil futbalový svet vlani počas majstrovstiev Európy, keď prekonal zástavu srdca.

Vďaka srdcovému defibrilátoru zaznamenal na jar úspešný návrat na súťažné trávniky v drese Brentfordu. A fungujúce srdce je aj to, čo by si po vlaňajšej katastrofálnej sezóne želali aj priaznivci Manchestru United.

Čítajte viac Čech ukázal, ako sa dá utiecť z Ruska. pomohlo mu pravidlo fifa

Podľa zdroja sú „červení diabli“ blízko k podpisu zmluvy s Dánom, no ten váha, pretože chce vidieť, akú prestupovú politiku bude Manchester presadzovať toto leto. Plat futbalistu v prípade prestupu do United by mal byť približne 8,3 milióna eur ročne.

Britské médiá už skôr napísali, že Eriksen zvažuje dve možnosti pokračovania v kariére. Ísť do Manchestru United, alebo pokračovať v Brentforde.

Tridsaťročný stredopoliar odohral v minulej sezóne za Brentford 11 zápasov v Premier League, strelil jeden gól a pridal tri asistencia. V súčasnosti je voľný hráč.


Source: Pravda – Šport – Futbal – Hokej by futbal.pravda.sk.

*The article has been translated based on the content of Pravda – Šport – Futbal – Hokej by futbal.pravda.sk. If there is any problem regarding the content, copyright, please leave a report below the article. We will try to process as quickly as possible to protect the rights of the author. Thank you very much!

*We just want readers to access information more quickly and easily with other multilingual content, instead of information only available in a certain language.

*We always respect the copyright of the content of the author and always include the original link of the source article.If the author disagrees, just leave the report below the article, the article will be edited or deleted at the request of the author. Thanks very much! Best regards!