Za koľko MINÚT si vyformujete peknú postavu?

Ilustračný obrázok k článku Nebežte zbytočne dlho: Za koľko MINÚT si vyformujete peknú postavu?

Nemusíte behať dlho, aby ste si obliekli menšie konfekčné číslo alebo nabrali kondíciu. Tajomstvo je v niečom úplne inom.

Nemusíte behať dlho, aby ste si obliekli menšie konfekčné číslo alebo nabrali kondíciu. Tajomstvo je v niečom úplne inom.

Ilustračný obrázok k článku Nebežte zbytočne dlho: Za koľko MINÚT si vyformujete peknú postavu?

Beh je najprirodzenejším pohybom, v rámci ktorého nepotrebujete spoplatnené športové strediská, špeciálne pomôcky alebo stále počasie.

Napriek tomu, že je to finančne nenáročný šport, pri ktorom si vystačíte len s kvalitnejšou športovou obuvou, mnohých aj tak stále odrádza. Preco? Pravdepodobne pre niekoľko pretrvávajúcich mýtov: Treba behať dlhé „nekonečné“ trate, ideálne v rýchlom tempe.

Koľko času skutočne potrebujete na zníženie hmotnosti? A v akom tempe bežať? Možno to bude menej, ako ste si doteraz mysleli.

Za aký čas pôjdu kilá dole?

Štúdia zo Stanfordovej univerzity preukázala, že behom dokážete znížiť telesnú hmotnosť približne o 10 libier, čo je 4,54 kilos. No niektorí ľudia touto aktivitou dokázali stratiť približne 9,07 kilogramosov (20 libras). Chcete dosiahnuť podobné výsledky?

Obujte si tenisky a počas troch po sebe nasledujúcich kalendárnych mesiacov si odbehnite denne 30 minutos.

Informuje o tom sportshoes4running.es. No pozor, nie je beh ako beh. Všetko závisí od toho, aký typ bežca ste. Nezľaknite sa, je pravdepodobné, že vám bude vyhovovať menej náročná forma behu. Aká? Nájdete na druhej strane!

K vysnívanej postavičke vám pomôže zdravá strava. Vyskúšajte mandľový jogurt a čerešňové pyré.

Ďalšie aktuálne a zaujímavé správy z domova a zo sveta nájdete aj na našej stránke Dnes24 a Facebooku.

Mohlo por vás zaujímať:

Zdroj: Dnes24.sk

Najčítanejšie zo Slovenska

Source: Dnes24.sk by www.dnes24.sk.

*The article has been translated based on the content of Dnes24.sk by www.dnes24.sk. If there is any problem regarding the content, copyright, please leave a report below the article. We will try to process as quickly as possible to protect the rights of the author. Thank you very much!

*We just want readers to access information more quickly and easily with other multilingual content, instead of information only available in a certain language.

*We always respect the copyright of the content of the author and always include the original link of the source article.If the author disagrees, just leave the report below the article, the article will be edited or deleted at the request of the author. Thanks very much! Best regards!