ZF spustila divizi „Soluciones para vehículos comerciales“

miércoles, 18 de febrero de 2022 14:32

Nová divize užitkových vozidel společnosti ZF „Soluciones para vehículos comerciales“ byla spuštěna podle plánu na začátku roku. Spojuje dohromady bývalé divise Tecnología de vehículos comerciales a Sistemas de control de vehículos comerciales (dříve WABCO) společnosti ZF. Společnost ZF oznámila úspěšný start své nové divize „Commercial Vehicle Solutions“ (CVS) s účinností od 1. ledna 2022.

Nová divize spojuje odborné znalosti ZF v odvětví užitkových vozidel a významně posouvá řešení pro bezpečnou, udržitelnou a digitalizovanou dopravu. Nová divize sdružuje dohromady bývalé divize Commercial Vehicle Technology a Commercial Vehicle Control Systems společnosti ZF, z nichž druhá byla vytvořena po akvizici firmy WABCO společností ZF v květnu roku 2020.

S novou divizí CVS se nyní ZF umisťuje jako největší světový dodavatel komponentů a systémů pro průmysl užitkových vozidel. Díky širokému technologickému postavení a působností na globálním trhu může svým zákazníkům nabídnout klíčová řešení, která potřebují k transformaci produktového portfolia, a to z jednoho zdroje. V souladu s podnikovou strategií „Next Generation Mobility“ divize CVS urychlí strategii globálního růstu ZF.

Divize Commercial Vehicle Solutions společnosti ZF je podporována přibližně 25 000 zaměstnanci v 61 lokacích ve 28 zemích.


Source: Aktuality – 2D a 3D CAD Design Software by www.cad.cz.

*The article has been translated based on the content of Aktuality – 2D a 3D CAD Design Software by www.cad.cz. If there is any problem regarding the content, copyright, please leave a report below the article. We will try to process as quickly as possible to protect the rights of the author. Thank you very much!

*We just want readers to access information more quickly and easily with other multilingual content, instead of information only available in a certain language.

*We always respect the copyright of the content of the author and always include the original link of the source article.If the author disagrees, just leave the report below the article, the article will be edited or deleted at the request of the author. Thanks very much! Best regards!